מאמרים

סגירות חורף לבתי קפה

מסעדות ובתי קפה רבים מצאו פתרון נפלא לישיבה בימי החורף וזה סגירת חורף , כך אנשים יכולים לצאת לבלות ולשבת בכיף בבתי הקפה ובמסעדות השונות שהם יודעים שהם מוגנים כאשר יורד גשם או שיש רוח יש להם קורת גג והם יכולים לאכול ולשתות בלי כל דאגה מיותרת. מדובר על תוספת בניה שיכולה לשמש את בעל המסעדה או בית הקפה בכל ימות השנה ולא רק בימי החורף למשל לעשות מאותה תוספת בניה כמו מרפסת והלקוחות יכולים לשבת וליהנות. כאשר בעל בית הקפה מבצע סגירת חורף לבית הקפה שלו הוא בעצם חוסך בעלויות של חימום המקום, כאשר אותו מבנה סגור לא צריך לחמם אותו ובכך מאפשר התנהלות עסקית בטוחה. ההתקנה של אותם מרפסות סגורות היא פשוטה כמובן שעדיף לבצע זאת ע"י בעלי מקצוע מומחים ומנוסים בתחום על מנת לבצע את סגירת חורף לבתי קפה באופן מושלם. גם במקרה של בעיה או תקלה כל שהיא בסגירת החורף תמיד יהיה למי לפנות ולקבל את המענה הנדרש.

 

מאמרים נבחרים:

מחסן לגינה , מחסן גינה מבודד ,עמדות שמירה , ביתני שמירה , סגירת מרפסות , פנל מבודד,  מבנים ניידים , מבינים יבילים

מחסני גינה

אחסון ציוד צריך מקום מתאים לשם כך ישנם מחסני גינה בגדלים שונים שיכולים לסייע לאחסון. סדר וניקיון חשוב לא פחות גם כאשר אנו רוצים לאחסן חפצים לא שימושיים ביום יום מחסנים הם פתרון מצוין לבעיות אחסון. כיום מחסנים הם איכותיים ומחזיקים מעמד זמן רב והם מיוצרים מחומרי גלם חזקים. גם בתוך המחסנים כדאי להתקין מדפים בכדי לשמור על סדר כך יהיה מספיק מקום לאחסן את כל הציוד והדברים שאתם מעוניינים לאחסן. את המחסנים מציבים סמוך לבית מי שיש לו חצר או גינה שם ניתן לשים את המחסנים ומי שלא אז בקרבת מקום שיהיה קל להגיע אל המחסן המיועד.

ניהול נכון ויעיל של מחסן גינה יכול בהחלט לשמש כמקפצה גדולה לעוד פרמטר של אחסון נגיש ויעיל. מחסני עלית מקבוצת י.מ תעשיות מספקת בדיוק את מה שצריך בתחום המחסנים. היא מאתרת את גודל המקום בו יוצב מחסן חוץ ולפי כך מייעצת וממליצה על מגוון מחסנים אשר יתאימו לאותו תיאור. נגישות היא חלק בלתי נפרד מאורח החיים שלנו וכאשר אנו מחליטים להקל על עצמנו ולקבל החלטה בנוגע למחסנים או לאחסון מועדף לפריטים גדולים ללא ספק מחסנים לגינה הם יכולים להיות פתרון אידאלי ונכון. אבל גם לכך יש העדפות וחשוב לבחור מחסנים ראויים העומדים בתקנים, ומכיוון שמחסנים עומדים בחוץ הם גם צריכים להיות עמידים לאורך זמן גם בפני נזקי מזג האוויר וגם מבחינת התיישנות המחסן ובחברת י.מ תעשיות המחסנים הם עמידים ואיכותיים העומדים בכבוד רב בתנאי האקלים הישראלי.

מחסני הגינה של היום הם יותר מעוצבים וניתן להבחין ולראות במגוון המחסנים העומדים לרשות הלקוחות הרוצים לרכוש. גם פנימי וגם חיצוני. ללא ספק מדובר בשיפור משמעותי בתחום המחסנים ומי שנהנה מעצם השדרוג אלו הלקוחות.

מחסני עלית

050-5785876